Продавец ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН КАРТРИДЖІВ развивает свой бизнес на Prom.ua 9 лет.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
133 отзыва
ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН КАРТРИДЖІВ
+380992255777
+380970620202

О нас

 

Сервісний центр «Смарт-Груп», що працює більше 10 років, пропонує широкий вибір послуг, від діагностики до ремонту техніки та комп'ютерної периферії.

Наші фахівці допоможуть Вам відновити роботу будь-якого офісного обладнання. Ми ремонтуємо принтери, комп'ютери, ноутбуки, монітори, нетбуки та багато іншого.

Якщо техніка перестала функціонувати або просто Вас не влаштовує її робота, звертайтеся в «Смарт-Груп». У нас Ви отримаєте консультацію, повноцінну діагностику і ремонт високої якості. Ми працюємо для клієнта, і його побажання щодо якості роботи і термінів її виконання для нас є пріоритетними. А для тих, хто звернувся до нас повторно, у нас передбачені накопичувальні знижки, акції і бонуси.

Всі роботи проводяться на сучасному обладнанні. Це дозволяє точно встановити причину поломки комп'ютера, копіра, принтера або ноутбука і оперативно зробити ремонт.

Фахівці центру «Смарт-Груп» володіють необхідним досвідом та знаннями, які необхідні для проведення якісного ремонту.

Також, наш сервісний центр має підмінним фондом, що дає можливість швидко вирішити проблему з відсутністю техніки на час ремонту. А щоб поломка обладнання зовсім не була в тягар, ми здійснюємо відбір техніки на ремонт і доставку вже працюючого устаткування до клієнта абсолютно безкоштовно.

Якість і оперативність роботи, лояльна цінова політика, продовжений робочий день, широкий спектр послуг - наші головні переваги.

Після нашого ремонту Ваша техніка прослужить ще не один рік.

Контактная информация компании ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН КАРТРИДЖІВ

Борисsmart-grup.com
ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН КАРТРИДЖІВ
Производитель
Торговая компания
Компания, предоставляющая услуги
УкраинаВолынская областьВолодимир-Волинськийвул. Луцька, 103
+380992255777
+380970620202
shop.smartgrup@gmail.comsmart-grup+3809922557775-10 человек
2007
Другие